Atgriešanas politika

Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas dienas, ja:

  • prece ir neatbilstošas kvalitātes,
  • prece ir ar defektu,
  • esat saņēmis preci, kuru nepasūtījāt.

Ja iegādātā prece atbilst Preču atteikuma tiesībām, pircējs var atgriezt preci un saņemt atpakaļ samaksāto naudu, vai apmainīt to pret citu preci no pārdevēja PIEDĀVĀJUMA.

UZMANĪBU! Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja pircējs tās nav lietojis, preces nav bojātas un nav zaudēts preces koptēls. Preču iepakojums ir jāatver uzmanīgi, jo ar sabojātu oriģinālo iepakojumu prece netiek pieņemta atpakaļ. Prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā.

Uzņēmums apņemas 30 darba dienu laikā no atgriezto preču piegādes brīža pircējam atgriezt samaksāto naudu par preci. Pircējam tiek atmaksāta par Pasūtījumu samaksātā nauda, atskaitot Pasūtījuma piegādes maksu, ja tāda ir tikusi piemērota, un Pasūtījuma atgriešanas izdevumus.

*Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pilnīgāka atteikuma tiesību izmantošanas informācija pieejama Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” .

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini.lv logotips